RSS Najnowsze aktualności z branży

Multizadaniowa taśma, zatem trochę pojęć o gafrze

Multizadaniowa taśma, zatem trochę pojęć o gafrze

Niepozornie wyglądająca taśma, często koloru czarnego to doskonały gafer, który kierowany jest w życiu codziennym naprawdę w kilkunastu sytuacjach. Dzięki tejże szczególnej taśmie klejącej bedziemy w stopniu podkleić, zakleić i przykleić multum punktów.
Serialowa taśma

Gafer modny jest łatwo wszystkim osobom, choć umieją sobie nie zdawać z obecnego sprawy. Wszystko dlatego, iż tak ta srebrna taśma stosowana była przez pierwszego bohatera w wyjątkowo powszechnym serialu MacGyver. Słynny duct tape to tylko gafer, przy użyciu którego ulubieniec młodzieży potrafił wyczarować niesamowite pracy oraz także poprawić to, co stanowiło trudne do zrealizowania.
Specyfika gafra

Dzięki temu, iż taśma ta stworzona jest z porządnego materiału i ma odpowiedniej kondycje klej nada się do skorzystania na wielu dziedzinach. Dzięki własnej strukturze gafer jest w stopniu przykleić się do absolutnie każdego podłoża, bez sensu na ostatnie albo jest ono dobre czy ma przy sobie wszystkie wypustki oraz nierówności. Ponadto gafer wykazuje zdolności hydrofobowe, co oznacza, że w mokrych mieszkaniach jego siła łączenia nie jest zmniejszona. Oprócz tego klej, jaki zastosowany jest w tej taśmie wykazuje przyciągające właściwości – sprawdź na przykład produkty firmy www.emgraf.pl/tasmy-z-nadrukiem.html, dlatego nader wyraźnie stosuje się z tworzywem, ale na oderwaniu nie powoduje zepsucia materiału, co znacznie poważne jest przede wszystkim w wypadku drewna.
Zastosowanie srebrnej taśmy

Dzięki wyżej opisanym właściwościom gafer nadaje się do rzeczywiście dużo rzeczy. Niejednokrotnie uratował on zarabianie kierowcom, którzy ulegli nieprzyjemnemu wypadkowi czy stłuczce, gdyż dzięki tej taśmie jesteśmy w kształcie podkleić pęknięty reflektor czy ponadto przykleić oderwane lusterko. Naturalnie nie stanowi owo wyjście docelowe, tylko do spełnienia tymczasowego nadaje się idealnie. Także dzięki temu, że gafer porządnie zatrzymuje się w różnych warunkach atmosferycznych, cyklicznie jest dodatkowo odnoszony do przyklejenia oświetlenia na elewacjach budynków w czasie świąt.

Gafer tak toż jak taśma klejąca jest pięknem, czego nie powinno zabraknąć w jakiejkolwiek domowej szafce. Nie nazywając rzeczywiście o tym, że powinna być to wysoce pierwsza praca w wnętrzu każdego majsterkowicza.

user-gravatar
Stanisław Mak
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.