RSS Najnowsze aktualności z branży

Z jakich przyczyn nowe technologie są niesamowicie ważne dla naszego kraju?

Z jakich przyczyn nowe technologie są niesamowicie ważne dla naszego kraju?

    To naprawdę istotna rzecz, aby Polska oraz Polacy – po prostu niejako my wszyscy, zwykli kłaść zauważalnie większy nacisk na nowe technologie. No co jak co, lecz jeśli chcemy nareszcie dogonić Zachód, raczej nie ma innej możliwości. Przecież nie jest całkowicie powiedziane, że Polacy są nacją, która całkowicie deprecjonuje wielkie znaczenie technologii. Jest nieźle, choć nadal mamy bardzo dużo do zrealizowania!

    Chociażby nadal są tacy Polacy, którzy nie mają stałego Internetu. Przecież bardzo trudno być całkowicie nowoczesnym krajem, gdzie są placówki edukacyjne bez Internetu! Internet to obecnie podstawa, co do tego nie miejmy wątpliwości. Następna rzecz to z pewnością dalszy rozwój telefonii komórkowej. Generalnie nie jesteśmy wielkim krajem, lecz problemy z zasięgiem, szczególnie w mniej zaludnionych terenach, są nadal mocno zauważalne. Raczej ciężko oczekiwać fenomenalnego przeskoku jakościowego w tym temacie, lecz trzeba być większym optymistą.


    Być może motoryzacja, szczególnie chodzi o auta elektryczne, musi nas zainteresować? Wiadoma kwestia, że nadal auta elektryczne są czymś unikatowym, (zobaczcie – taśma z nadrukiem – przejdź do eferty) lecz jeżeli zrozumiemy, iż tego typu auta to niejako przyszłość motoryzacji, bez cienia wątpliwości będziemy na niejako wygranej pozycji. Warto myśleć bardziej perspektywicznie. No niestety bardzo często nam tego brakuje…

    Tak naprawdę nowe technologie to niesamowicie szeroka kwestia. A więc naprawdę ciężko w jednym tekście umieścić opasły przegląd technologii, dzięki którym Polska nareszcie dołączy do grona takich państw, gdzie wszystko ogólnie jest w porządku. Co do jednego jest pewność – jeżeli temat nowych technologii będzie niestety deprecjonowany, bardzo realne, że mocno będziemy tego żałowali! Nie możemy być zawsze mądrzy po szkodzie!

user-gravatar
Stanisław Mak
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.